Webhosting : SEO : V2

  • Potřebujete zviditelnit svůj internetový projekt ?
  • Nevíte si rady s internetovou reklamou ?
  • Rádi byste kompletní project management ?
  • Potřebujete V2 marketing !

SEO ve své podstatě umožňuje zefektivnit viditelnost Vašeho
obsahu pro internetové vyhledávače pomocí tzv. on-page a off-page
faktorů. On-page faktory souvisí s úpravou zdrojového kódu a se
sémantikou samotného obsahu. Off-page faktory vyjadřují možnosti,
které dávají zpětné odkazy klientově webu. Naše služby jsou nabízeny ve dvou verzích, ačkoli se nebráníme i případnému individuálnímu přístupu.

SEO 1

Produkt SEO 1 Vám nabízí základní analýzu situace zdarma jako úvodní dokument optimalizace. Následně provádíme tvorbu logické hierarchie internetového projektu, tak aby byl snadno použitelný pro Vaše potencionální klienty. On-page faktory a sémantické ladění obsahu jsou samozřejmostí, přičemž nabízíme i služby našeho copywritera. Závěrem nabízíme konečnou zprávu o provedené optimalizaci. Bonusem tohoto balíčku je registrace do významných vyhledávačů a předložení inteligentní mapy vašeho nového webu.

SEO 2

Produkt SEO 2 Vám nabízí základní analýzu situace zdarma jako úvodní dokument optimalizace. Následně nabízí stejné služby jako produkt SEO 1, ale je doplněn o tzv. off-page faktory a podle konzultací se zadavatelem vyhledá naše společnost nejkvalitnější síť zpětných odkazů, aby Vás dostala na přední příčky výsledků vyhledávání daného klíčového slova.

Záruka kvality

Strach ze samotné optimalizace v českém obchodu neopadá a proto naše společnost vytvořila bonusový program, ve kterém umožňujeme platbu části optimalizace a doplatek celé částky po prvním úspěchu optimalizace.

Stále nevěříte na SEO ?

Buďte v klidu. Rádi Vás budeme zdarma kontaktovat a případné dotazy týkající se naší konkrétní spolupráce zodpovíme.

Úspěšné SEO

Máme radost, když jsou naši klienti spokojení a rovněž pro nás se stává jejich úspěch velkou radostí a povzbuzením do další práce. Kvalitní optimlizace totiž posouvá dopředu všechny účastníky spolupráce, proto máte záruku našich kvalitních služeb.

Bližší informace o dalších možnostech propagace v rámci internetu (Google AdWords, Sklik, zpětné odkazy) vám rádi na požádání dodáme.
Technická podpora Nenašli jste co jste hledali ?
Zavolejte nebo napište našim operátorům svůj dotaz, rádi Vám vše podrobněji vysvětlíme.Ověření domény

(doménu pište bez www a bez koncovky)